Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Opatření stanovují změny v pravidlech pro konání závěrečných zkoušek v reakci na přetrvávající distanční výuku na školách.

Maturitní zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k úpravám maturitní zkoušky ve školním roce 2020/2021 naleznete v sekci Právní předpisy na maturita.cermat.cz. 

Závěrečná zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které mění některé podmínky pro konání závěrečné zkoušky ve školním roce 2020/2021, naleznete v sekci Právní předpisy na zkouska.cermat.cz. 

Uchazeči budou mít u jednotné příjímací zkoušky více času na didaktické testy

16.02.2021

Časové navýšení bude totožné jako v minulém školním roce. Na test z českého jazyka a literatury budou mít uchazeči 10 minut navíc, test z matematiky bude prodloužen o 15 minut.

... více

Dodatky k opatřením obecné povahy

16.02.2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo dodatky k opatřením obecné povahy, kterými se upravuje podoba maturitní zkoušky, závěrečné zkoušky a přijímacího řízení v letošním školním roce.

... více

Ministerstvo vydalo opatření, kterými se upravují podoby maturitní a závěrečné zkoušky

29.01.2021

Opatření stanovují změny v pravidlech pro konání závěrečných zkoušek v reakci na přetrvávající distanční výuku na školách.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvi školství mládeže a tělovýchovy logo