Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Opatření stanovují změny v pravidlech pro konání závěrečných zkoušek v reakci na přetrvávající distanční výuku na školách.

Maturitní zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k úpravám maturitní zkoušky ve školním roce 2020/2021 naleznete v sekci Právní předpisy na maturita.cermat.cz. 

Závěrečná zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které mění některé podmínky pro konání závěrečné zkoušky ve školním roce 2020/2021, naleznete v sekci Právní předpisy na zkouska.cermat.cz. 

Zadání testů z matematiky a z českého jazyka a literatury z 2. řádného termínu pro víceletá gymnázia

06.05.2021

Žáci pátých a sedmých tříd hlásící se na šestiletá a osmiletá gymnázia dnes konali jednotnou přijímací zkoušku v 2. řádném termínu. Výsledky budou předány školám 19. května 2021.

... více

Uchazeči o víceletá gymnázia dnes konali jednotnou přijímací zkoušku v 1. řádném termínu

05.05.2021

Zadání testů z českého jazyka a literatury a z matematiky pro šestiletá a osmiletá gymnázia z dnešního dne jsou zveřejněna na webu prijiimacky,cermat.cz.

... více

Testová zadání jednotné přijímací zkoušky z 2. řádného termínu

04.05.2021

Zadání didaktických testů z českého jazyka a literatury a z matematiky pro čtyřleté obory a obory nástavbového studia z 2. řádného termínu byla zveřejněna na webu prijimacky.cermat.cz.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvi školství mládeže a tělovýchovy logo