Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Opatření stanovují změny v pravidlech pro konání závěrečných zkoušek v reakci na přetrvávající distanční výuku na školách.

Maturitní zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k úpravám maturitní zkoušky ve školním roce 2020/2021 naleznete v sekci Právní předpisy na maturita.cermat.cz. 

Závěrečná zkouška

Opatření obecné povahy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které mění některé podmínky pro konání závěrečné zkoušky ve školním roce 2020/2021, naleznete v sekci Právní předpisy na zkouska.cermat.cz. 

Tisková zpráva: Výsledky společné části maturitní zkoušky v řádném termínu jarního zkušebního období 2021

07.06.2021

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání předalo středním školám výsledky didaktických testů společné části maturitní zkoušky, které se konaly v řádném termínu jarního zkušebního období od 24. do 26. května 2021.

... více

Opatření obecné povahy MŠMT upravující hodnocení didaktického testu z matematiky

07.06.2021

Na základě opatření obecné povahy ze dne 7. června 2021 dochází k úpravě hodnocení zkoušky z matematiky ve společné části maturitní zkoušky.

... více

Zadání didaktických testů maturitní zkoušky z jarního termínu 2021

26.05.2021

Zkoušky společné části maturitní zkoušky konané v řádném jarním termínu jsou u konce. Zadání všech didaktických testů jsou k dispozici na maturita.cermat.cz.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvi školství mládeže a tělovýchovy logo